Konsultacje stylistyczne – Styl

Konsultacje stylistyczne – Styl

Dobieranie ubrań, stylu i fasonówZ pewnością znasz osoby, które, bez względu na to, co na siebie założą, zawsze wyglądają korzystnie.To zasługa wyczucia swojego stylu, rozumienia co do niego pasuje.

Konsultacje stylistki ReStyleMeBeautiful polegają właśnie na tym – na pomocy w odnalezieniu stylu odpowiadającego Twojej osobowości, podkreśleniu Twoich atutów i tuszowaniu słabszych stron; na dobraniu kolorów i fasonów tak, byś zawsze wyglądała promiennie, młodo i zdrowo.

Zajmiemy się również Twoją garderobą i pomożemy Ci w zakupach abyś w przyszłości potrafiła optymalnie korzystać z zawartości swojej szafy.

Podczas konsultacji nauczymy Cię:

» wybierać tkaniny i fasony najkorzystniejsze dla Twojej figury i osobowości

» podkreślać zalety sylwetki i ukrywać jej niedoskonałości
» mądrze kompletować elementy garderoby podczas zakupów
» maksymalnie wykorzystywać zawartość Twojej szafy<
» dobierać ubrania na konkretne okazje
» szybko i bezstresowo kompletować optymalny strój

Jak znajdziemy Twój niepowtarzalny styl?

Zaczniemy od wypełnienia krótkiego kwestionariusza, który pomoże nam określić Twoją „osobowość modową”. Wspólnie porozmawiamy o Twojej figurze, ustalimy co Ci się w niej podoba, a co wolałabyś ukryć. Na tej podstawie doradzimy Ci konkretne fasony, wzory, tkaniny i dodatki; podpowiemy gdzie powinnaś robić zakupy nie nadwerężając swojego budżetu.

Poprosimy Cię o przyniesienie kilku ubrań z własnej garderoby – takich, które bardzo lubisz nosić, oraz takich, za którymi nie przepadasz. Wspólnie zastanowimy się, dlaczego tak jest.

Nie bój się, że zapomnisz o czym rozmawialiśmy – na koniec spotkania dostaniesz wszystkie niezbędne wskazówki i porady spisane przez stylistę w specjalnym notatniku.

Comments are closed.