Kompletna stylizacja – Metamorfoza

Kompletna stylizacja – Metamorfoza

Klaudia

Metamorfoza Klaudia

 

Czy zauważyłaś/eś, jak niektórzy ludzie zawsze bez większego wysiłku wyglądają stylowo?

Dobry wygląd to nic innego jak zrozumienie tego co do Ciebie tak naprawdę pasuje.

 

Konsultacje ze specjalistką od kreowania wizerunku, osobistą stylistką pomogą  Ci właśnie to  zrozumieć, odnaleźć styl, który jest najbliższy Twojej osobowości, który podkreśli Twoje najlepsze atuty. Podczas spotkania z profesjonalną stylistką – doradcą wizerunkowym nauczysz się jak uwydatniać Twoje  mocne strony, a tuszować słabsze.

Joanna

Metamorfoza Joanna

Podczas METAMORFOZY dowiesz się jak dobrać Twoja paletę kolorystyczną aby wyglądać zawsze promiennie, świeżo i młodo. Osobista stylistka pomoże Ci również skompletować Twoja garderobą oraz udzieli cennych wskazówek co do przyszłych zakupów, tak aby w przyszłości wykorzystywać wszystkie swoje ubrania, które znajdują się w szafie.

Jak to działa?

Kompletną stylizację czyli METAMORFOZĘ zawsze zaczynamy od wypełnienie krótkiego kwestionariusza stylu (autorski program CMB lidera w Wielkiej Brytanii w profesjonalnej stylizacji), aby pomóc nam określić Twój „Styl osobowości” Na tej podstawie nauczymy się wspólnie jak najlepiej wykorzystać Twoją osobowość i jak przełożyć ją na styl ubrań, które nosisz. Opieka specjalisty od wizerunku, osobistej stylistki obejmie również dobór tkanin, wzorów i akcesoriów, a także rekomendację najlepszych miejsc na zakupy dla Ciebie dostosowane do Twojej osobowości oraz budżetu.

Zachęcamy wszystkich klientów do przyniesienia kilka sztuk odzieży z własnej garderoby do konsultacji – kilka rzeczy, które lubimy, oraz takie których z jakiś przyczyn nie lubisz, nie nosisz. Wspólnie zastanowimy się dlaczego i znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Na koniec konsultacji otrzymasz wszystkie wskazówki i porady stylizacyjne tzw „Złote myśli” spisane w specjalnym zeszycie stylu przez Twoją stylistkę.

rsmb_pl_d615b25330958a430518d54d79df4e7c8663

Comments are closed.