O mnie

O mnie

O mnie, RSMB Gabriela Dmowska, Doradztwo wizerunkowe, coaching

O mnie, RSMB Gabriela Dmowska, Doradztwo wizerunkowe, coaching

Przez ponad 6 lat miałam okazję mieszkać i pracować w jednej z europejskich stolic mody jaką jest Londyn. Pierwszą rzeczą, która od razu rzuciła mi się w oczy, był niezwykły koloryt tamtejszych ulic, tak zaczęła się moja przygoda ze stylem….

Piękni ludzie, wszyscy ciekawie ubrani, charakterystyczni, wyglądający intrygująco i modnie. W porównaniu do szarych ulic polskich miast, Londyn wydał mi się królestwem koloru i dobrego gustu, gdzie ludzie są świadomi swojej atrakcyjności i lubią samych siebie – między innymi dlatego, że przywiązują dużą wagę do wyglądu.

Pomyślałam, że ulice w Polsce mogą przecież wyglądać podobnie. Zaczęłam się zastanawiać, jak można zmienić obecną sytuację. Eksperymentowanie ze stylem szybko przerodziło się w pasję. Przeszłam liczne szkolenia i staże w londyńskiej firmie ColourMeBeautiful® i CMB Image®  która jest tam liderem w profesjonalnym doradztwie wizerunkowym, rozpoznawalną marką na świecie. Całą zdobytą wiedzę i doświadczenie postanowiłam przenieść na Polski rynek.

Jako pierwsza w Polsce wprowadziłam rozszerzoną analizę kolorystyczną opartą na teorii Munsela bazując na autorskim programie CMB LTD, który rewelacyjnie sprawdza się na rynku brytyjskim od 30 lat.

Cały czas dokształcam się i zdobywam certyfikaty w dziedzinie wizerunku ucząc się od najlepszych profesjonalistów na świecie ponieważ pragnę aby klienci zarówno indywidualni jak i biznesowi doświadczyli usług na najwyższym, światowym poziomie.

Jako Coach Wise™ Certified Coach wspomagam swoich Klientów również od strony samorozwoju i świadomości osobistej. Wspólnie przechodzimy przez zmianę.

Umiem i lubię rozmawiać z ludźmi, słuchać, zadawać pytania, wyłapywać najistotniejsze cechy, które potem podkreślam w odpowiednio dobranym stroju. Zmagając się z troskami i trudnościami codzienności, często przestajemy zwracać uwagę na wygląd, łatwo tracimy swoją wizerunkową tożsamość.

Jako profesjonalny Doradca Wizerunkowy jestem po to, by na nowo wydobyć Twój osobisty blask. Podczas sesji ze mną nauczysz się odpowiednio dobierać ubrania, kolory, dodatki i makijaż, odnajdziesz w modzie swoją osobowość.

Zapraszam serdecznie! Gabriela Dmowska

Blog